Menu
Your Cart

Opaal

Opaal is een van de geboortestenen van oktober. Opaal staat voor genieten van het leven en passie. Opaal maakt je levenslustig, spontaan, vrolijk en creatief. Opaal is er in verschillende kleuren. bijvoorbeeld de witte melk opaal, blauwe opaal, groene moziek opaal, roze opaal, oranje vuuropaal enz. Opaal (blauw/wit en groene varianten) heeft een prachtige schittering in alle kleuren van de regenboog en is daarom goed te combineren met vrijwel elke andere kleur edelsteen. De glinstering in de opaal komt door interferentie. De steen opaal bestaat voor een deel uit water en kan dus zelfs uitdrogen, opalen kunnen niet altijd tegen hitte en fel zonlicht. Om die reden zijn er ook opalen te koop met een beschermend laagje over de steen heen.


OOK MOGELIJK ALS DNA SIERAAD. LEES HIERONDER VERDERPrachtige geelgouden ring met gehamerde band van 1.5mm en gladde geelgouden zetkast met een mooie opaal die in het zonlicht prachtig kleurt. Naast de opaal zitten geelgouden bolletjes in verschillende groottes. Deze mooie witte melkopaal staat voor:..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
Productinformatie:Geboortering met briljantgeslepen opaal van 3mm. Band: zilver, ronde band van 1.5mm dik Zetkast zilver, gladde zetkastDIT SIERAAD WORDT OP BESTELLING SPECIAAL VOOR JOU GEMAAKT. DE LEVERTERMIJN IS +- 1 MAAND. SPOED? STUUR VOOR MOGELIJKHEDEN EVEN EEN BERICHTJ..
€175,00
Excl. BTW:€144,63
Productinformatie:Geboortering met melkopaal van 3mmBand: massief geelgoud, ronde band van 1.5mm dik Zetkast massief geelgoud, gladde zetkastDIT SIERAAD WORDT OP BESTELLING SPECIAAL VOOR JOU GEMAAKT. DE LEVERTERMIJN IS +- 1 MAAND. SPOED? STUUR VOOR MOGELIJKHEDEN EVEN EEN BERICHTJE NAAR INF..
€745,00
Excl. BTW:€615,70
Productinformatie * Band: zilveren bolletjesband van 2.3mm dik * Zetkast: grillige zetkast van gerecycled zilver * Steen: witte opaal van 5mm  * Kleur: zilver en wit met lichtgroene en roze glinstering Keuze Band:  Bolletjesband Zilver 2.3mm  Deze band..
€195,00
Excl. BTW:€161,16
Productinformatie* Band: bolletjesband van gerecycled zilver* Zetkast: gladde zetkast van gerecycled zilver* Steen: blauwe opaal van 6mm * Kleur: zilver en blauw met groene en roze glinstering..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
In opdracht maakte ik deze geelgouden Ring. De ring is opgebouwd uit drie losse ringen en drie losse zetkastjes, gesoldeerd tot een ring. Moeder koos de rozenkwarts en haar twee zoontjes kozen de tsavoriet (groen) en de opaal (blauw).   * Het sieraad op de afbeelding was een speci..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
Productinformatie * Band: zilveren bolletjesband van 2.3mm dik * Zetkast: grillige zetkast van gerecycled zilver * Steen: blauwe opaal van 5mm  * Kleur: zilver en blauw met groene en roze glinstering Keuze Band:  Bolletjesband Zilver 2.3mm  Deze band z..
€195,00
Excl. BTW:€161,16
DEZE RING IS HELAAS VERKOCHT. Wil je graag een soortgelijk sieraad, vraag gerust dan kijk ik voor je of ik nog zo'n soortgelijk sieraad kan maken.Prachtige geelgouden ring met gehamerde band van 1.5mm en gladde geelgouden zetkast met een prachtige opaal die in het zonlicht prachtige kleuren laat zie..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
ProductinformatieMateriaal:* Zetkast: gerecycled 14k geelgoud*Oorstiften en oorkrullen: zilver. Natuurlijk ook verkrijgbaar met gouden oorkrullen en oorstiften* Steen: opaal blauwKleur: goud en blauw met heel veel gekleurde schitteringMaat van de steen:  de opaal heeft een afmeti..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
Productinformatie Materiaal: * Zetkast: gerecycled 14k geelgoud *Oorstiften en oorkrullen: zilver. Ook verkrijgbaar met gouden oorstiften en gouden oorkrullen * Steen: opaal Kleur: goud, zilver en blauw met roze/groene glinstering Maat van de steen:  de opaal he..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
Productinformatie * Band: zilver * Zetkast: gladde zetkast van gerecycled 14k geelgoud  * Steen: blauwe opaal van 6mm  * Kleur: zilver, goud en blauw met groene en roze glinstering..
€0,00
Excl. BTW:€0,00
1 - 12 van 16 (2 pagina's)
TanteTaat.nl maakt gebruik van essentiële cookies om de site te laten werken. Wij verstrekken geen informatie aan derden.